Шумська міська рада - об'єднана територіальна громада
Шумський район, Тернопільська область

Вшанування пам’яті героїв Небесної сотні

 

…Мамочко, вибач за чорну хустину
За те, що віднині будеш сама.
Тебе я люблю. I люблю Україну.
Вона, як і ти, була в мене одна.

З метою вшанування пам’яті героїв Небесної сотні 20 лютого у Шумському ліцеї пройшла лінійка пам’яті «Герої не вмирають.У нашій пам’яті залишаться назавжди».Ліцеїсти присвятили воїнам Небесної Сотні танець під супровід кліпу «Лине кача по Тисині», пісню «Спасибі вам, фронтовики», знайомили із спогадами Юркевича, учасника Революції Гідності, декламували вірші про ті страшні події в історії сучасної України. Також була організована виставкафотографій, книг, газетних статейдля того, щоб ліцеїсти докладніше  дізнались про героїв, які пожертвували своїм життям заради торжества справедливості.

Завданням даного заходу було прищеплювати любов до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість, розвивати у ліцеїстів бажання стати гідними громадянами України.

Адже, ми повинні пам’ятати Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.« повернутися до списку новин