Шумська міська рада - об'єднана територіальна громада
Шумський район, Тернопільська область

Чи вміють депутати ходити на сесії?

Чи вміють депутати ходити на сесії? Виявляється, не дуже, адже сесія міської ради, на якій розглядали досить важливі питання для життєдіяльності громади, могла просто не відбутися – не було кворуму.

 І тим, хто з`явився на сесію, довелося добряче вичекати, адже у деяких обранців таки прокинулося сумління, і на пленарне засідання вони таки прийшли, хоч і з запізненням.

Звичайно, що причини відсутності можуть бути різними, часом – поважними, але якщо з 9 сесії депутат взяв участь всього у 2-3, то виникає питання – навіщо було погоджувати на депутатські обов`язки, якщо немає часу? А виборцям варто проаналізувати – за кого віддали голоси. Адже частіше бюлетені кидали за партійним кольором, а не за конкретну особу, ось і маємо ситуацію, коли працювати є над чим, а, виявляється, не у всіх для цього є час і сили.

На сесії міської ради, яка відбулася 9 серпня, відвідуваність була такою: з 10 депутатів від «Солідарності» відсутніми були 3, Соціалістична партія – з 2 відсутній один, від Радикальної партії Олега Ляшка – з 4 не прийшло 3, від «Свободи» не було 2 з наявних 4, від Батьківщини – з 6 – 2.

Тому звертаємося до депутатів з проханням виправити ситуацію і відповідальніше поставитися до відвідувань сесій, інакше доведеться застосовувати жорсткіші заходи.« повернутися до списку новин