Шумський район, Тернопільська область

Співпраця з міжнародними та вітчизняними проектами

Шумська міська рад продовжує працювати з міжнародними грантовими програмами з метою залучення позабюджетних коштів для реалізації та впровадження інвестиційних проектів на території Шумської ОТГ.

У лютому 2017 року міською радою подано 3 аплікаційних анкет (заявок) для участі у грантових конкурсах:

• Конкурс Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово– комунального господарства України щодо реконструкції будівель під центри дозвілля.

(Проект «Реконструкція (утеплення фасаду) з добудовою будівлі в м.Шумськ по вул.І.Франка, 30 для розміщення культурно – мистецького центру – будинок громади»).

• Конкурс ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду»

(Проект «Впровадження у Центрі надання адміністративних послуг Шумської міської ради оформлення та видачі закордонних біометричних паспортів»)

• Конкурс мікро проектів Посольства Німеччини в Україні.

(Проект «Сильна та здорова громада»).

Також спільно із громадською організацією  готується проект «Поліпшення технічного стану та благоустрій ставку «Соснина» в м.Шумськ для подачі у грантовому конкурсі проектів від Фінського фонду Місцевого Співробітництва.