Шумський район, Тернопільська область

Два роки тому на вул.Лесі Українки не завершили і підготовчих робіт, бо коштів, які виділила держава, не вистачало, цьогоріч до ремонту повернуться і обіцяють виконати набагато більше

Ще недавно шумчани вони активно обговорювали ситуацію на вул.Лесі Українки, адже позаминулого року тут уже робили ремонт, відповідно, були виділені кошти, але дорога після того довгий час залишалася у плачевному стані.
- Так і було, - коментує міський голова Володимир Плетюк, і я поясню, чому. – На вказані роботи кошти виділяла держава, відповідно вона й контролювала їх використання і обсяг виконаних робіт. Хто обізнаний з дорожніми роботами, знає, яка це сьогодні дороговартісна справа – їхній ремонт. Сума, яка була виділена, у десятки разів менша від необхідного, і, звичайно, що тоді повного ремонту не було можливості здійснити. Більше того, навіть не завершили підготовчі. Цьогоріч під проект 2008 року держава виділила кошти, і ремонтні роботи по вул.Лесі Українки буде продовжено.