Методичне об’єднання вчителів музичного мистецтва

Дата: 02.02.2017 08:26

На базі Шумського ЦПР відбулося методичне об’єднання вчителів музичного мистецтва на тему «Готовність вчителя музичного мистецтва та мистецтва до реалізації компетентнісного підходу».

Поліщук Л.Л., вчитель музичного мистецтва Суразького НВК, звернула особливу увагу на викладання мистецтва у 8 класі, зокрема на виконання живописних та графічних композицій.

Свій досвід роботи презентували: Колеснік Н.М.- вчитель музичного мистецтва Андрушівського НВК, Бондарчук С.І. - вчитель музичного мистецтва Биківського НВК.

Гібула Р.В., вчитель музичного мистецтва Шумського НВК, поділилася враженнями від районного та обласного етапу конкурсу «Вчитель року 2017» у номінації «Музичне мистецтво», оскільки вона була членом журі на двох етапах.

Омельчук О.М., вчитель музичного мистецтва Бірківського НВК, провела із колегами цікавий тренінг «Особистісне зростання вчителя музичного мистецтва», на якому використала ігри та інноваційні методи для розвитку професійної майстерності вчителя.