Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Повідомлення

про оприлюднення проекту рішення Шумської міської ради «Про внесення змін до Положення про оренду майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади м. Шумськ»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється:

• проект рішення Шумської міської ради «Про внесення змін до Положення про оренду майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади м. Шумськ» та аналіз його регуляторного впливу;

Вказаний проект регуляторного акта затверджує зміни до Положення про оренду майна, Типовий договір оренди нерухомого майна та Порядок проведення конкурсу на право оренди майна через електронну торгову систему Prozorro.Продажі.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акта є відділ правового забезпечення, зв’язків з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи Поштова адреса: м.Шумськ, вул.Українська,59. Електронна адреса: shumsk_rada@bigmir.net .

Проект рішення Шумської міської ради «Про внесення змін до Положення про оренду майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади м. Шумськ» та аналіз його регуляторного впливу оприлюднено на офіційному сайті Шумської міської ради: https://shumska-gromada.gov.ua

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня його оприлюднення до 12 вересня 2019 року включно.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту рішення приймаються на поштову або електронну адресу його розробника.

«Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік»

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від суб’єктів господарювання та населення  на офіційному веб-сайті Шумської міської ради оприлюднюється проект рішення Шумської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік».

Мета даного проекту рішення є встановлення на території Шумської міської ради порядку сплати таких податків і зборів, як податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, земельний податок, транспортний податок, туристичний збір, збір за місця для паркування транспортних засобів та єдиний податок відповідно до вимог Податкового кодексу України, що забезпечить соціальну справедливість та стабільні надходження до міського бюджету від сплати встановлених податків і зборів.

З текстом проекту рішень всі бажаючі можуть ознайомитися  в  приміщенні Шумської міської ради за адресою: м. Шумськ, вулиця Українська, 59,  каб.100,  а також на сайті Шумської міської ради за електронною адресою http://shumska-gromada.gov.ua в розділі «Регуляторна політика»

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються  до 20 червня включно з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою: 47100 Тернопільська область, Шумський  район, м. Шумськ, вулиця Українська, 59 або за електронною адресою : shumsk_rada@bigmir.net

«Про затвердження регламенту відділу

«Центр надання адміністративних послуг» Шумської міської ради»

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб на офіційному веб-сайті Шумської міської ради оприлюднюється проект рішення Шумської міської ради «Про затвердження регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» Шумської міської ради» у новій редакції.

Розробник проекту – відділ «Центр надання адміністративних послуг» Шумської міської ради».

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення будуть прийматися упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення на  сайті Шумської міської ради (https://shumska-gromada.gov.ua): за поштовою адресою: 47100 Тернопільська область, Шумський  район, м. Шумськ, вулиця Українська, 59 або за електронною адресою: Shumsk_rada@bigmir.net.