17 Жовтня, 2018 р., 12:28
17 жовтня 2018 року відбулася робоча зустріч міського голови Плетюка В.Є. з координатором проекту USAD  «Добре» в Тернопільській області Проциком О.Р.
12 Жовтня, 2018 р., 15:06
12 жовтня Шумська міська рада спільно із КП «Шумськкомунсервіс» та Суразьким лісництвом провела акцію у парку «Соснина» присвячену до Дня Покрови, Українського Козацтва, Захисника України, а саме посадили кущі калини та ялівця, як символ миру, мужності і незламності духу в боротьбі за незалежність рідного краю.
12 Жовтня, 2018 р., 14:21
12 жовтня 2018 року у міському парку відбулися змагання на роликових ковзанах присвяченні Дню Українського Козацтва.
12 Жовтня, 2018 р., 09:46
Звертаємо увагу, що відповідно до Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2015 №302, якщо особа досягла 25- чи 45-річного віку та не звернулася в установленому законодавством порядку не пізніше як через місяць після досягнення відповідного віку для вклеювання до паспорта зразка 1994 року нових фотокарток, такий паспорт підлягає обміну.
11 Жовтня, 2018 р., 10:55
Відбулася 43 сесія Шумської міської ради сьомого скликання.
10 Жовтня, 2018 р., 12:10
Сьогодні весь апарат та відділи Шумської міської ради дружно зібралися, щоби упорядкувати зону відпочинку «Соснина».
08 Жовтня, 2018 р., 10:14
ПРО ЕФЕКТИВНИЙ АЛЬТЕРНАТИВНИЙ МЕХАНІЗМ ЗАХИСТУ ТА ПОНОВЛЕННЯ ПОРУШЕНИХ КОРПОРАТИВНИХ ТА МАЙНОВИХ ПРАВ