Тернопільська область, Кременецький район

Шумська громада у скорботі

Дата: 07.07.2024 22:00

Фото без опису

Щирі співчуття родині загиблих… Сумна і страшна звістка сколихнула Шумську громаду. 06 липня в жахливій ДТП загинув наш земляк, уродженець м. Шумськ, військовослужбовець Микола Олександрович Гвоздяр з дружиною Тетяною та маленьким синочком Андрійком.

Микола був призваний на військову службу ще у 2018 році. Приймав безпосередню участь у виконанні бойових завдань на Донеччині та Луганщині. Він пройшов пекло війни, разом з побратимами мужньо захищав рідну землю від ненависного ворога.

Неможливо усвідомити, важко сприйняти смерть усієї сім'ї. Молоді батьки, сповнені планів на майбутнє. Син, якому тільки виповнилось 6 рочків. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Воїна Миколи та його дружини Тетяни.

Похорон та прощання з загиблими відбудеться завтра, 08 липня в місті Шумськ в Спасо-Преображенській церкві о 12:00 год. 08 липня 2024 року в Шумській громаді оголошено днем жалоби.