Конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу культури та туризму

Дата: 12.10.2021 12:45

про проведення конкурсу на зайняття посади

Оголошується конкурс на зайняття посади начальника відділу культури та туризму управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають заяву, до якої додають: особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками, копії документів про освіту, копія паспорта, реєстраційного номера облікової картки платника податків, копію військового квитка (за наявності) та 2 фотокартки розміром 4х6.

Претенденти на посаду подають на сайт НАЗК декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Вимоги до претендента: громадянство України та вільне володіння державною мовою; вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача; знання законодавства відповідного спрямування.

Термін подання документів: документи приймаються протягом  30 календарних днів з дати оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Документи приймаються за адресою: 47101 м. Шумськ, вул. Українська, 59, каб. 310.

Для довідок: тел. 2 11 83, е- mail: shumska.gromada@gmail.com.