Шумська громада долучається до Всесвітнього дня прибирання

Дата: 17.09.2021 15:47

Шумська громада долучається до грандіозної міжнародної акції «Всесвітній день прибирання», яка щорічно проводиться з метою забезпечення благоустрою в населених пунктах та дбайливого ставлення до довкілля.

Працівники установ та організацій Шумської міської ради організувалися для проведення благоустрою у Таборі Військового округу УПА «Волинь-Південь» – музей просто неба, що розташований в с. Антонівці. Також нещодавно провели велику роботу з благоустрою території парку «Соснина» разом із прилеглими берегами міського озера.

Шановні керівники установ, підприємств, організацій, закладів освіти та жителі громади! Долучайтесь до прибирання! Просимо усіх вас не бути байдужими та навести лад на власних подвір’ях, на прибудинкових територіях, у зелених зонах, а також біля підпорядкованих вам закладів. Закликаємо впорядкувати могили своїх рідних на кладовищах.

Давайте наведемо чистоту у нашій громаді! Чим більше рук - тим кращий результат!