Конкурс з відбору виконавців робіт із землеустрою

Дата: 03.08.2021 16:48

Шумська міська рада оголошує конкурс  з відбору виконавців робіт із землеустрою

Конкурс відбудеться:  19 серпня 2021 року о 10:00, в приміщенні малого залу Шумської міської ради за адресою: Тернопільська область, місто Шумськ, вулиця Українська, 59, каб. 321.

Конкурсний відбір проводиться щодо об’єктів комунального майна:

1) земельних ділянок для створення громадського пасовища (для сінокосіння і випасання худоби) на території села Новостав та за його межами, за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, земель запасу та земель загального користування Шумської міської ради, угіддя – пасовища, орієнтовною площею 55 га;

2) земельних ділянок для створення громадського пасовища (для сінокосіння і випасання худоби) на території села Шумбар та за його межами, за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, земель запасу та земель загального користування Шумської міської ради, угіддя – пасовища, орієнтовною площею 105 га.

Мета проведення робіт із землеустрою: роботи проводяться з метою формування земельних ділянок для створення громадських  пасовищ.

Кінцевий термін подання документів: за чотири робочих дні включно до оголошеної дати проведення конкурсу.

Замовник: Шумська міська рада.

До участі у конкурсі допускаються учасники, які є виконавцями робіт із землеустрою та діють на підставі сертифікату на проведення робіт із землеустрою, виданого згідно чинного законодавства.

На конкурс учасником подається конкурсна документація  на (об’єкт) об’єкти в запечатаному конверті, яка складається із наступних документів:

- заява про участь у конкурсі з відбору виконавців робіт із землеустрою;

- копія довідки про присвоєння  реєстраційного номера облікової картки платника податків (для фізичних осіб);

- копія установчого документа учасника (для юридичних осіб);

- копії сертифікату інженерів-землевпорядників, які є відповідальними за виконання робіт із землеустрою;

- інформація щодо досвіду роботи претендента, кваліфікації  та досвіду роботи фахівців, які залучаються ним до виконання робіт із землеустрою, завірена претендентом.

Конкурсна пропозиція подається в запечатаному конверті, в якій зазначається строк виконання робіт (у календарних днях).

Пропозиція щодо ціни надання послуг з виконання робіт із землеустрою подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом.

На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору виконавців робіт із землеустрою», а також зазначити назву об’єкта щодо якого буде проводитися конкурсний відбір та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи-підприємця, який подає конкурсну документацію.

Телефон для довідок: (03558)  2 11 83.

Конкурсна комісія