МАЙСТЕР-КЛАС: «МАРКЕТРІ – ОДИН ІЗ ВИДІВ ХУДОЖНЬОГО ОЗДОБЛЕННЯ ДЕРЕВИНИ»

Дата: 09.11.2017 15:56

9 листопада у Жолобківському НВК був проведений для вчителів трудового навчання майстер-клас із технології маркетрі. Провів його вчитель Шліхта В’ячеслав Васильович.

Технологія маркетрі ще маловідома. Композиції у цій техніці складаються з тоненьких дерев’яних пластинок різних порід дерева, відтак – різного відтінку, часто ще й пофарбованих. Робота потребує значної уваги та терпіння.

Запропонована майстрами технологія зацікавила вчителів, адже технологією маркетрі можна займатись у класах, що не поділяються на групи дівчат і хлопців.

Фото без описуАвтор дав детальну інструкцію виконання подібної роботи, складові, наочно продемонстрував основу процесу створення композиції, а також показав деякі власні роботи.