Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Шумської міської ради «Про внесення змін до Положення про оренду майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади м. Шумськ»

Аналіз регуляторного впливу  до проекту рішення Шумської міської ради «Про внесення змін до Положення про оренду майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади м. Шумськ»

Рішення "Про внесення змін  до Положення про оренду майна комунальної власності об’єднаної  територіальної громади м. Шумськ"

Додаток 1. ПОЛОЖЕННЯ про оренду майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади Шумської міської ради

Додаток 2. ТИПОВИЙ договір оренди нерухомого майна

Додаток 3. Порядок проведення конкурсу на право оренди майна  об’єднаної територіальної громади  Шумської міської ради через електронну торгову систему Prozorro.Продажі