Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

«Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік»

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від суб’єктів господарювання та населення  на офіційному веб-сайті Шумської міської ради оприлюднюється проект рішення Шумської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік».

Мета даного проекту рішення є встановлення на території Шумської міської ради порядку сплати таких податків і зборів, як податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, земельний податок, транспортний податок, туристичний збір, збір за місця для паркування транспортних засобів та єдиний податок відповідно до вимог Податкового кодексу України, що забезпечить соціальну справедливість та стабільні надходження до міського бюджету від сплати встановлених податків і зборів.

З текстом проекту рішень всі бажаючі можуть ознайомитися  в  приміщенні Шумської міської ради за адресою: м. Шумськ, вулиця Українська, 59,  каб.100,  а також на сайті Шумської міської ради за електронною адресою http://shumska-gromada.gov.ua в розділі «Регуляторна політика»

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються  до 20 червня включно з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою: 47100 Тернопільська область, Шумський  район, м. Шумськ, вулиця Українська, 59 або за електронною адресою : shumsk_rada@bigmir.net