Шумський район, Тернопільська область

20.09.2016

Шумська міська рада оголошує конкурс на створення офіційної символіки - прапора Шумської об’єднаної територіальної  громади

На конкурс зі створення ескізу прапора територіальної громади учасник подає (надсилає) наступні документи:

- заявку на участь у конкурсі;

- кольорове зображення прапора територіальної громади (на аркуші паперу формату А4 або в електронному вигляді у форматі jpg, png, gif з розширенням не менше 600 dpi);

- короткий опис прапора із зазначенням значення його кольорової гамми та зображених на ньому елементів і символів (на аркуші паперу формату А4 або в електронному вигляді у форматі doc, docx).

Конкурс проводиться в наступні етапи та строки:

1 етап – подача заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт – до 20.10.2016р;

2 етап – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих  – з 25.10.2016

3 етап – громадське обговорення конкурсних робіт та голосування до 25.11.2016

4 етап – підбиття підсумків громадського голосування 26.11.2016

5 етап – затвердження  Шумською міською радою офіційної символіки Шумської територіальної громади  –15.12.2016.

Детальніше з положенням про проведення конкурсу на створення офіційної символіки   Шумської  територіальної громади можна ознайомитися у виконавчому комітеті Шумської міської ради каб.№106.

Конкурсні роботи подаються або надсилаються поштою до виконавчого комітету Шумської міської ради на адресу: вулиця Українська,59, м.Шумськ, каб. 106 або  подаються в електронному вигляді на електронну скриньку shumsk_rada@bigmir.net з поміткою у назві теми листа «Прапор територіальної громади».

20.09.2016

Шумська міська рада оголошує конкурс на кращий проект з благоустрою та озеленення територій

Учасники міського конкурсу поділяються на десять категорій:

1. Державні підприємства.

2. Комунальні підприємства (закріплені та прилеглі до об’єктів території).

3. Комунальні установи та заклади (школи, садочки, лікарня).

4. Великі об’єкти торгівлі, салони, клуби, відокремлені офіси.

5. Розташовані на першому поверсі будинків із закріпленою територією заклади, офіси, аптеки, салони, торгові об’єкти, банки, держустанови.

6. Території багатоквартирних будинків (кращий двір, краща прибудинкова територія);

7. Території ОСББ, гуртожитків.

8. Окремо взяті упорядковані мешканцями ділянки (клумби, газони і т.д.);

9. Благоустрій балконів.

1. Охочі брати участь у конкурсі подають заявки на ім’я голови конкурсної комісії секретарю до виконавчого комітету Шумської міської ради за адресою: Тернопільська обл., Шумський р-н, м. Шумськ, вул. Українська, буд. 59, тел. (03558) 2-15-77.

Заявка подається у письмовій формі із зазначенням юридичної/фактичної адреси, прізвища, імені, по батькові подавача заявки, території об’єкта, назви категорії, контактних номерів, за необхідністю інша інформація до 05.11.2016 року.

2. Перед оглядом території відповідного об’єкта комісія завчасно повідомляє учасника конкурсу про проведення огляду території заявника.

3. Кращі об’єкти для категорій з 1 по 8 визначаються за такими критеріями:

- естетичне озеленіння, наявність ориґінальних клумб, газонів та інших насаджень та їх утримання;

- наявність та впорядкування зон відпочинку;

- наявність урн для сміття;

- наявність системи поливу;

- ориґінальність квіткової композиції та їх естетичне оформлення.

4. Кращий об’єкт у категорії «Окремо взяті упорядковані ділянки (клумби, газони і т.д.)» визначається за такими критеріями:

- неповторність ідеї;

- наявність зелених насаджень, квітників та їх естетичне оформлення;

- участь жителів у створенні умов для дозвілля та відпочинку;

- утримання огорож в охайному зовнішньому вигляді.

5.Кращий об’єкт у категорії «Благоустрій балконів (власники балконів усіх форм власності)» визначається за такими критеріями:

- привабливий зовнішній вигляд;

- наявність квіткової композиції;

- присутні атрибути декоративного характеру і національної символіки;

- інші елементи, виконані господарем за власні кошти.