Звіт міського голови по селах Залісці та Жолобки

09.11.2016 року була проведена зустріч міського голови В. Є Плетюка з жителями сіл Залісці та Жолобки. Володимир Євгенович доповів, що було заплановано, а головне, що було таки зроблено в кожному селі за звітний період 2016 року.

14:58 09.11.2016

У Шумському центрі позашкільної роботи проведено інтелектуальну гру "Маленькі розумники" для двадцяти дев'яти учнів 3-4 класів району. У першому турі гри діти вибирали правильні відповіді на запитання . У другому - давали відповіді на десять запитань по темі. У третій тур пройшло тільки п'ятеро найкращих: Гоц Роман, Ніколюк Анастасія, Гук Юлія, Онищук Ангеліна, Петрушевський Арсен. Мудру сову отримав учень Тетильківського НВК Гоц Роман. Гуртківці центру позашкільної роботи подарували учасникам гри та глядачам чарівний танець та продемонстрували екологічний показ мод. У роботі журі взяла участь вчителька початкових класів із Луганської області Гільова Ірина Олександрівна, яка в рамках проекту "Збудуємо країну разом" перебуває на Шумщині. Гру провела заступник директора з навчально-виховної роботи Фаюра Н.Ж.

12:53 09.11.2016