ЗУСТРІЧ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ПЛЕТЮКА В.Є. З КЕРІВНИЦТВОМ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОДА

29 листопада 2016 року міський голова Плетюк В.Є. провів робочу зустріч з заступником голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юриком Ю.З. по питанню виділення додаткових коштів освітньої субвенції для потреб освітянської галузі Шумської громади. За сприяння голови Тернопільської ОДА Барни С.С. вирішено питання надання 1,7 млн.грн. на виплату заробітної плати вчителям у повному об’ємі до завершення поточного року і 3,3 млн.грн. на розвиток інфраструктури новостворених опорних шкіл, які будуть освоюватися після завершення процедури реєстрації вказаних закладів.

15:49 30.11.2016

РЕМОНТ ВОДОПОСТАЧАННЯ В БОЛОЖІВСЬКІЙ ЗОШ

КП «Шумськкомунсервіс» Шумської міської ради оперативно проведено роботи по відновленню питного водопостачання в Боложівській загальноосвітній школі шляхом заміни глибинного водоподаючого насоса. Вказані роботи здійснено за рахунок коштів міського бюджету.

15:48 30.11.2016

У Суразькому НВК відбулася зустріч працівників відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради та батьків навчального закладу, діти яких підвозяться шкільним автобусом

29 листопада 2016 року у Суразькому НВК відбулася зустріч працівників відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради та батьків навчального закладу, діти яких підвозяться шкільним автобусом.

15:14 30.11.2016

29 листопада 2016 року у відділі освіти, молоді та спорту Шумської міської ради відбулася оперативна нарада «Безпека  перевезень шкільним автобусом  учасників  навчально-виховного   процесу» з керівниками навчальних закладів та водіями шкільних автобусів. У ході зустрічі було обговорено питання:

09:57 30.11.2016

НОВА ШКОЛА – НОВІ МОЖЛИВОСТІ

Про перспективи впровадження новітніх форм навчання, зміцнення матеріальної бази закладів освіти ОТГ йшлося на нараді 28 листопада 2016 року, яку  провів міський голова Володимир Плетюк з працівниками відділу освіти, молоді та спорту. В ході зустрічі було обговорено й інші питання, а саме:

16:41 29.11.2016

ВІДКРИТА ПУБЛІЧНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ОБИЦЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ

Відповідно до Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 № 67 та наказу відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради від 18.10.2016 №119-од «Про проведення атестаційної експертизи Обицького навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» 23 листопада 2016 в приміщенні Обицького НВК відбулася відкрита публічна презентація освітньої діяльності навчального закладу.

15:49 29.11.2016