Шумська міська рада - об'єднана територіальна громада
Шумський район, Тернопільська область

Новини

 

 

Голова міської ради провів нараду з керівниками структурних підрозділів.

Дата створення: 14:38 06.09.2016

06 вересня голова міської ради провів нараду з керівниками структурних підрозділів де були дані доручення начальнику відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Ткачуку І.Д. підготувати пакет документів для участі програмі DOBRE яка фінансується за підтримки місцевого самоврядування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) – «Децентралізація – шлях до кращих результатів та ефективності» (DOBRE); начальнику відділу освіти, молоді та спорту Дмитрук Л.В.  замовити та проконтролювати розробку проекту на реконструкцію паливної дошкільної групи Угорського НВК.

Порядок нарахування і виплати субсидій, актуальні питання громадян. Звіт першого робочого дня Шумського бюро безоплатної правової допомоги.

Дата створення: 15:56 02.09.2016

01.09.2016 року розпочало свою роботу Шумське бюро безоплатної правової допомоги. У перший же день роботи на прийомі у спеціалістів Бюро побувало п’ятеро громадян Шумського району. Всім відвідувачам Бюро була надана кваліфікована юридична допомога у вигляді консультацій та роз’яснень. Основні питання, що турбували людей носили соціальний характер, зокрема питання порядку нарахування і виплати субсидій.

В Шумському центрі зайнятості відбувся семінар для учасників АТО

Дата створення: 15:44 02.09.2016

З метою підвищення якості надання  послуг та розширення  можливостей  щодо працевлаштування учасників АТО Шумським районним центром зайнятості ініційовано та проведено інформаційний семінар для військовослужбовців та  учасників  АТО і семінар з роботодавцями на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства, у тому числі, осіб з особливими потребами». До  проведення заходу   залучено представників  місцевої  влади - голову Шумської міської ради Плетюка В.Є., заступника  голови Шумської РДА – Побережну Т.Д., голову районної ради – Корця Т.Ф., військового комісара- Чабана В.І.,  керівника  районного  бюро  правової допомоги – Липку В.І., спеціаліста управління  соціального захисту населення Шумської РДА – Гончарук Л.М., начальник відділу Кременецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області та представників роботодавців  району, зокрема бухгалтер ПП «Шумськ Хліб» Повх Л.Й., керівника відділу кадрів філії ДП «Шумський райавтодор», ПП Тімков В.В, ПП Тімкова Г.П.

Міський голова В.Є. Плетюк провів робочу зустріч з представником ТОВ «Бриківське»

Дата створення: 12:06 02.09.2016

Міський голова В.Є. Плетюк провів робочу зустріч з представником ТОВ «Бриківське», яке проводить свою сільськогосподарську діяльність на території об’єднаної територіальної громади. Було обговорено питання своєчасності виплати орендної плати за земельні паї  мешканцям громади, можливості надання максимальної посильної допомоги громаді в тих  населених пунктах, жителі яких передали свої землі в користування товариству. З метою врегулювання  участі товариства  у соціально-економічному розвитку громади, розглянули можливість  укладення  угоди про соціальне партнерство. Представник ТОВ «Бриківське» запевнив у повному виконанні товариством своїх договірних зобов’язань та висловив наміри про участь у вирішенні соціальних питань тих населених пунктів, де товариство обробляє землі.

В Шумській ЗОШ №1 старшокласники обирали майбутні професії

Дата створення: 14:34 01.09.2016

1 вересня 2016р. фахівці Шумського районного центру зайнятості провели профорієнтаційний захід “Акція “Випусник” в Шумській загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня №1, в рамках якого був проведений “Урок реального трудового життя”.

З Днем Знань!

Дата створення: 12:15 01.09.2016

Вересень починається святом знань, просвіти, науки. Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. У цей святковий і, по суті новітній день кожна мати чи батько, дідусь чи бабуся прокинеться як найраніше, аби неодмінно провести свою дитину до школи – якщо не за ручку, то ідучи поруч, або проведе поглядом і стоятиме довго – аж до поки видно її дитя. І в цей чарівний час, дозвольте від щирого серця привітати усіх земляків із традиційним святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації, святом молодості та надії і насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи.

Благодійна акція "Шкільний портфелик" та створення Шумського освітнього округу

Дата створення: 11:31 01.09.2016

31 серпня відбулась позачергова десята сесія сьомого скликання

Увага! Шумський РЕМ ПАТ «Тернопільобленерго» інформує

Дата створення: 11:45 31.08.2016

01 вересня в населених пунктах: Літовищі; Мала Іловиця; Велика Іловиця; Антонівці; Стіжок; Лісники  з 09:00 по 17:00 буде відсутнє постачання електроенергії у зв'язку з ремонтом на високовольтній лінії.

Перекривати дах першої Шумської одинадцятирічки почали одразу, як тільки надійшли кошти

Дата створення: 14:43 30.08.2016

У соціальних мережах мешканці громади порушили питання про те, чому до 1 вересня, тобто, до початку навчального року не завершено перекриття даху Шумської ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Почну з того, що в інших громадах, таких робіт ще навіть не починали. Ми – одні з перших, хто взявся за втілення таких проектів – роботи тривають одразу на кількох об'єктах, здійснення яких відбувається за рахунок субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам. Це до слова. Наступне: шумчани запитують, чому не розпочали роботи у липні. Так ось, працювати на об'єкті почали тоді, коли надійшли кошти, а сталося це у серпні, так що раніше, навіть при великому бажанні, не могли цього робити. І ще один важливий нюанс. Перед тим, як розпочати перекриття даху у Шумській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ми провели процедурні переговори з усіма місцевими підприємствами, які мають ліцензію на здійснення таких робіт, і жодне з них за це не взялося. Тому дах школи перекриває ТОВ «Газ-Пласт-Буд» з Кременця. І, згідно з договором, вони мають завершити повний обсяг робіт до 1 жовтня 2016 року. Хоча ми сподіваємося, що це станеться раніше, підрядник обіцяє – до 15 вересня. Крім того, маємо ряд зауваження до якості виконаних робіт, і, у зв'язку з цим, ще у п'ятницю, 26 серпня, написали і направили лист у службу технічного нагляду, - прокоментував ситуацію міський голова Володимир Плетюк.