Шумська громада багата талантами

Дата: 21.02.2018 20:33

Фото без описуТе, що наша Шумська громада багата талантами - факт доконаний, але щоразу нам відкриваються нові імена, які захоплюють своїм творчим натхненням та чималим мистецьким доробком.

Як ось молодий художник Анатолій Нетребчук, який живе у Биківцях. Власне, там, у рідному домі, і народжуються його картини.

Протягом десяти днів, починаючи з вівторка,  роботи нашого талановитого краянина експонують на виставці у Кременецькому районному краєзнавчому музеї, де Анатолій презентує свої творіння разом з колишнім однокурсником.

Фото без описуОтож, якщо бажаєте, можете завітати до сусідів на Кременеччину і відвідати виставку, щоб познайомитися з творчістю цієї непересічної особистості.

Більше фото за посиланням: