Бабуся Мотрона дожила до ста літ

Дата: 13.12.2016 20:11

Бабуся Мотрона дожила до ста літ

Міський голова навідався у Сошище до Мотрони Іванівни Дехтярук, яка нещодавно відзначила столітній ювілей

Сто років – дата поважна, від якої віє життєвою мудрістю і глибиною. А тієї мудрості у жительки Сошищ Мотрони Іванівни Дехтярук вистачить на усіх, бо уже сто років іде стежиною долі.

З чоловіком прожила у парі понад сімдесят років, все життя важко працювала, народила двох діток, тепер радіє онукам та правнукам, і у свої роки добре пам’ятає, хто з них де мешкає.

Ще донедавна сама поралася по господарству. На вигляд і не скажеш, що Мотроні Іванівні минуло сто років. Її донька жартує: доки не покажеш паспорта, люди не вірять, що мамі сто.

З подарунком та квітами привітали ювілярку зі столітнім ювілеєм міський голова Володимир Плетюк, секретар міськради Людмила Павленко та в.о.старости Любов Подлєсна.

Ювілярка раділа щирим словам та увазі до себе, і Мотрона Іванівна того варта, адже дожити сьогодні до такої поважної дати, віддаючи усі ці роки селянській праці, не всім дається Богом. А жінка такий дар від Господа отримала. То ж хай і далі буде під його опікою.