Підбито результати конкурсу

Дата: 23.01.2017 19:49

Приємна подія днями відбулася для жителів села Жолобки. Підбито результати конкурсу «Різдвяний затишок в оселі: усі щасливі та веселі» - найкраще новорічне оформлення будинків та прилеглої території.

На дане свято завітав міський голова Володимир Плетюк, який привітав всіх присутніх з Новим 2017 Роком, Різдвом Христовим, святом Водохреща, та нагородив переможців конкурсу (а їх виявилось 18 учасників) цінними подарунками.

Крім того, відбулися збори громадян на яких жителі піднімали актуальні питання. По мірі їх поступлення та результатами їх вирішення керівництвом було дано обґрунтовані та вичерпані відповіді.

Під час проведення зазначеного дійства до гостей свята завітав церковний хор, який подарував присутнім веселі колядки та щедрівки.

Більше фото переглядайте за посиланням: https://www.facebook.com/shumska.gromada/posts/753901634758744