Шумська міська рада - об'єднана територіальна громада
Шумський район, Тернопільська область

29 липня відбулась зустріч делегації з міста Умань Черкаської області

29 липня відбулась зустріч делегації з міста Умань Черкаської області у складі голови РДА Олійника В.В., голови районної ради Супрунець О.А., керівниками структурних підрозділів та сільськими головами Уманського району із активом Шумської територіальної громади.

На зустрічі були присутні міський голова Плетюк В.Є., голова міської райдержадміністрації Ю.М. Головатюк, Голова районної ради Корець Т.Ф., , депутати Шумської міської ради, в.о. старост, представники преси та громадських організацій.

Зустріч була проведена в рамках вивчення позитивного досвіду та напрацювань Шумського району з децентралізації. Гостей цікавили юридичні аспекти та практичний досвід формування нової територіальної одиниці. Міський голова Володимир Плетюк поділився досвідом створення громади запорукою якої вважає активність місцевого населення та фаховість команди міської ради. Нам вдалося об’єднати місто та навколишні 35 сіл в єдину територіальну одиницю та запустити проекти економічно-соціального розвитку. Голова Шумської РДА Юрій Головатюк та голова районної ради Тарас Корець поділилися перевагами об’єднання та повідомили про плани створення ще однієї територіальної громади на базі Великодедеркальської сільської ради. Після завершення дискусії делегація відвідала об’єкти на яких ведуться роботи за кошти субвенції державного бюджету, кошти міської ради, Програми розвитку ПРООН: майбутній Центр надання адміністративних послуг, Шумська ЗОШ №1 та інші об’єкти у селах громади.« повернутися до списку новин