Шумська міська рада - об'єднана територіальна громада
Шумський район, Тернопільська область

Найближчим часом в експлуатацію вводиться Центр надання адміністративних послуг Шумської міської ради

Найближчим часом в експлуатацію вводиться Центр надання адміністративних послуг Шумської міської ради за адресою вул. І.Франка, 30 в колишньому кінотеатрі «Мир». 
В установі запроваджується електронний документообіг, що значно спростить терміни отримання дозвільних документів громадянам. 
Назва проекту «Реконструкція частини кінотеатру під ЦНАП та заміна покрівлі». Тобто проведено ремонт лише частини фасаду, як передбачено проектом. В подальшому планується повна реконструкція кінотеатру під «Будинок громади» (культури) з подальшою добудовою сцени. 
Організація ЦНАПу Шумської міської ради проводиться в рамках донорського міжнародного проекту ЄС/ПРООН «Розвиток спрямований на громаду». Це стало можливим коли заявка Шумської міської ради стала одним з двох переможців всеукраїнського конкурсу, в якому приймали участь 149 громад зі всієї України. Даній перемозі передувала підготовча робота спеціалістів міської ради. 
Загальна вартість реалізації становить 1700 тис. грн., в тому числі донорські кошти 670 тис. грн., кошти місцевого бюджету 1,1 млн. грн. В цю суму входить вартість реконструкції, меблів, автономної паливної, оргтехніки та програмного забезпечення, благоустрою прилеглої території. 
Про важливість та потрібність даного проекту судити самим громадянам.« повернутися до списку новин