Методичні об’єднання на тему  «Причини дитячого суїциду. Його профілактика»

Дата: 01.02.2017 18:28

Для керівників шкільних методичних об’єднань класних керівників, для практичних психологів та соціальних педагогів проведено методичні об’єднання на тему  «Причини дитячого суїциду. Його профілактика».

У  плані роботи методичного заходу : виступ методиста відділу освіти, молоді та спорту Макаровської В.Г. на тему «Суїцид. Бажання померти чи крик про допомогу?» та тренінгове заняття з метою протидії суїцидальних нахилів та самоушкоджень яке підготувала і провела  Провозюк Любов Георгіївна, практичний психолог, соціальний педагог Шумської ЗОШ І-ІІІ ст №1 на тему «Збережи життя». Педагогам доведено важливість обраної теми, адже тільки за грудень місяць в області сталося два самовбивства підлітків та дано практичні поради як допомогти людині у вирішенні важких життєвих ситуацій, як провести профілактичну бесіду.