Завершився чемпіонат Шумського району з футболу, підсумки сезону

Дата: 29.08.2016 18:22

28 серпня 2016 року завершився чемпіонат Шумського району з футболу сезону 2016 року, у якому взяло участь 8 команд. З них 6 – команди населених пунктів об’єднаної територіальної громади: м. Шумськ, с. Сураж, с. Шумбар, с. Биківці, с. Рохманів-Обич-Залісці, с. Андрушівка. Переможцем даного чемпіонату стала команда м. Шумськ. Друге місце виборола об’єднана команда сіл Шумбар-Загайці, третіми стали футболісти з Дедеркал.

По завершенню гри Шумськ–Сураж на міському стадіоні міський голова Володимир Плетюк, заступник голови райдержадміністрації Віталій Штурма привітали переможців та вручили кубок і медалі.

Шумська міська рада висловлює подяку учасникам команд та представникам команд (м. Шумськ – Попову С.А., с. Андрушівка – в.о. старости Гірнику Я.І., с. Сураж – спеціалісту міської ради Яремчуку В.М., с. Шумбар – в.о. старости Іванчук Л.А., с. Залісці-Обич – в.о. старости Карп’юку В.В., с. Биківці – в.о. старости Мартинюк Н.А.,) за популяризацію та піднесення престижу футболу в районі, за те, що зуміли знайти та розвинути футбольні зірки у своїх населених пунктах, сприяли підвищенню рівня майстерності футболістів та забезпечили змістовне дозвілля односельчан під час проведення матчів.