День села Биківці

Дата: 22.08.2017 18:15
Кількість переглядів: 2062

20 серпня 2017 року відбулось святкування Дня села Биківці, Державного прапора, і з нагоди 26-ї річниці Незалежності України.

Святкове дійство проходило на площі Биковецького НВК.

Усе розпочалось з підіймання прапора воїнами, які були в зоні АТО.

З вітальною промовою до селян звернулась в.о.старости Мартинюк Надія Андріївна, висловивши щиру подяку усім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут, тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої села, підтриманні порядку, розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, усе село.

На гостину були запрошенні, міський голова Плетюк В.Є., представник народного депутата ВР України Габор В.І., керівник ф/г "Беріжок" Янюк А.І., і спеціалісти його господарства.

До вітального слова приєднався міський голова Володимир Плетюк, який у своєму привітанні побажав миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких. І з нагоди свята вручив подяки активним жителям села.

Концертна програма тільки місцевих талантів тривала до двох годин, пісні вірші, таночки, і зовсім юні таланти 3,5 роки Безух Настя і Кащук Аня 4 р., та жартівливі сценки про роботу старости на селі, і вишуканні вбрання – дефіле показ мод, виготовленні із пакетів.

Смачною старовинною кухнею, пригощали гостей Биковецькі господині.

Також, у великому казані готували рибну юшку безкоштовно.

Для малечі були встановлені атракціони, батут.

Винахідливість, неординарність, майстерність, музичні та співочі таланти продемонстрували :  Народний хор – «Калина», Лауреат міжнародного конкурсу – Олійник Віка, та Дипломант конкурсу «Гремислава» – Дацюк Ірина.

Розігрувалась  безпрограшна лотерея, у якій вручали супер приз порося, мішок цукор, зерно, блендр, та інші продукти масло сирзаводів.

Особливо вдячні жителі села Биківці керівництву Шумської міської ради за щедрий подарунок, качелі – балансир та гірку.

Окрасою свята стала інсталяція «Старовинна кімната» та святкова молодіжна дискотека.

Отож, залишається побажати громаді й надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня села.

До зустрічі свято у новому році.