Шумський район, Тернопільська область

Коли прийде Святий Миколай у Шумську громаду

Саме це питання обговорили на засіданні оргкомітету у міській раді, яке провела секретар Людмила Павленко.

Аби дітки були задоволені і справді відчули усю радість свята, його хочуть зробити незабутнім і таким, щоб запам’яталося, а в сценарій внести свіжий подих творчості.

Як зазначали члени оргкомітету, добре було б, якби Святий Миколай разом з дітками запалив у Шумську новорічну ялинку. А ще на хлопчиків та дівчаток чекають цікаві конкурси, розваги, призи, лотерея, виступи юних талантів і – гарячий чай, який зігріє їх зимової пори.

Попередньо запланований і благодійний ярмарок, а виручені кошти хочуть віддати важко хворим діткам, щоб і до них завітав Святий Миколай і попросив у Бога здоров’я і заступництва для малечі.

Наразі свято заплановане на 19 грудня 2016 року і має відбутися на площі перед адмінбудинком. Слідкуйте за новинами на сайті Шумської об’єднаної громади, щоб мати детальну інформацію про цю та інші події.