Культура має стати тим осередком життя громади, який об'єднає людей в єдину спільноту

Дата: 07.10.2016 18:08

Бо від того, з яким настроєм братимуться люди за роботу, чим буде наповнене їхнє дозвіллля, наскільки активним та змістовним буде відпочинок, залежить те, чи вдасться у майбутньому втілити у життя задумане. Саме таку думку висловив міський голова Володимир Плетюк під час урочистостей у районному Будинку культури. Сьогодні цей заклад відзначає свій 70-річний ювілей і отримує щирі привітання від шучан - прихильників мистецтва та творчості. Наснаги творити і вселяти у душі людей віру, оптимізм через пісню, слово , театральне мистецтво побажав працівникам Будинку культури міський голова.

Виступи гостей перепліталися з чудовими художніми номерами. Директор будинку культури Ігор Захожий висловив сподівання на тісну співпрацю і підтримку, адже культура має займати чільне місце у житті краю, а Володимир Плетюк зазначив, що варто працювати над тим, аби відновити те добре, що було створене за десятиліття нашими попередниками, і, разом з тим, рухатися уперед, впроваджуючи нові форми роботи.