Шумський район, Тернопільська область

Cвято прийшло і до маленьких вихованців

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая.

Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая.

19 грудня 2016 року свято прийшло і до маленьких вихованців Рохманівського, Боложівського та Шумського дитячих  садків.  Сюди з  теплим візитом завітали: Володимир Євгенович Плетюк  - голова Шумської міської ради, Любов Володимирівна Дмитрук – начальник відділу освіти молоді та спорту Шумської міської ради.  Володимир Євгенович привітав зі святом вихователів та вихованці дитячих садків і вручив подарунки. Діти та колективи щиро вдячні за привітання та подарунки від святого Миколая.