Зустріч з випускником  рідної школи, учасником АТО - Ніколюком Артуром

Дата: 17.02.2017 17:34

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на Сході країни,на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників у Шумській загальноосвітній школі  №1 організували зустріч з випускником  рідної школи, учасником АТО - Ніколюком Артуром. Відповідаючи на численні запитання учнів,Артур намагався у доступній формі розповісти школярам про життя на війні, про те, як боронилися і наступали, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братство ,і про все те, що цікавило дітей. У відповідь на це, діти подарували нашому захиснику безліч листівок з побажаннями: «Вертайтеся живі!».