Шумська міська рада - об'єднана територіальна громада
Шумський район, Тернопільська область

Корегування тарифів на послуги централізованого питного водопостачання та водовідведення

Рішення Шумської міської ради від 13 травня 2016 року № 258

Розглянувши клопотання КП "Шумськкомунсервіс» від 14 квітня 2016 року № 419 щодо корегування тарифів на послуги централізованого питного водопостачання та водовідведення у зв’язку із зростання розміру складових собівартості тарифів, з метою приведення вказаних тарифів до економічно обгрунтованого розміру, недопущення збитковості комунального підприємства, відповідно до п. 5 ст. 32  Закону України "Про житлово – комунальні послуги", Порядку формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 869 від 01 червня 2011 року, Порядку встановлення тарифів на житлово – комунальні послуги в м. Шумську, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1.                        Скоригувати тариф на послуги централізованого водопостачання, встановивши його у наступному розмірі:

-          для населення – 9 грн./м3 з ПДВ;

-          для бюджетних організацій – 11,26 грн./м3 з ПДВ;

-          для інших споживачів – 12,16 грн./м3 з ПДВ.

2.                        Скоригувати тариф на послуги централізованого водовідведення, встановивши його у наступному розмірі:

-          для населення – 11,29 грн./м3 з ПДВ;

-          для бюджетних організацій – 14,11 грн./м3 з ПДВ;

-          для інших споживачів – 14,11 грн./м3 з ПДВ.

3.                        Наведені тарифи застосувати у 15-денний термін з дати оприлюднення даного рішення в районній газеті «Новини Шумщини».

4.                        Відповідальність за достовірність та обгрунтованість поданих розрахунків розміру тарифів покласти на посадових осіб КП «Шумськкомунсервіс».« повернутися до списку новин