Активні суражчани з вулиці Заріччя організували свято Івана Купала

Дата: 08.07.2016 17:05

З іскринкою, творчим запалом, цікавою програмою, а, головне – ініціативою самих селян, відзначали свято Івана Купала у Суражі.

Загально-сільський захід відбувся під егідою місцевого Будинку культури.

А ось жителі вулиці Заріччя вирішили організувати власне свято на березі ставка із танцями, піснями, іграми, стрибками через багаття та частуванням  по закінченню свята.

Зі словами вдячності виступали жителі с.Сураж та спеціаліст Шумської міської ради Володимир Миколайович Яремчук.

Взагалі суражчан з вулиці Заріччя варто відзначити окремо – якби така активність, ініціатива, вболівання за долю села, людей, які там проживають, була усюди, багато проблем зникли б самі по собі. Адже, щоб не організовували ці суражчани, знають, що, у першу чергу роблять це для себе, для своїх дітей, для села. І мова йде не лише про організацію святкових заходів, а й про звичайні буденні справи.

Ще одне свято на території колишньої Суразької сільради, яка нині у складі Шумської об’єднаної громади, організували жителі села Ходаки – дійство теж вийшло цікавим, захоплюючим і змістовним.