Конкурс «Різдвяний затишок в оселі: усі щасливі і веселі»

Дата: 12.01.2017 17:00

За доброю традицією до зимових свят більшість жителів сіл прикрашають свої новорічно-різдвяною атрибутикою. Село одразу стає ошатнішим та нагадує, що у житті є місце казці.

Тож в.о. старости с.Жолобки Наталія Затворнюк запропонувала провести в селі конкурс на краще новорічне оформлення будинків та прилеглих територій, який жителі села з радістю підтримали. Звичайно також підтримав ініціативу і міський голова Володимир Плетюк.

За сприяння міської ради в селі Жолобки в грудні 2016 року був оголошений та проведений  конкурс «Різдвяний затишок в оселі: усі щасливі і веселі», за умовами якого  було – прикрашене подвір’я та будинок новорічно-різдвяною атрибутикою, рідзвяне дерево (букет) іграшками виготовленими власноручно та буде обрано 3-х переможців які отримають різдвяний подарунок у вигляді цінних призів.

Перед учасниками конкурсу стояло завдання якомога краще оформити будинки виготовленими власноруч іграшками, або ж гірляндами та іншими прикрасами.

Прикрашено було 15 будинків. Журі оглянувши оформлені будинки оголосили переможців, які отримали цінні призи. І звісно решта учасників не остались без подарунків.

Більше фото за посилянням https://www.facebook.com/shumska.gromada/posts/747505578731683