Шановна громадо! Дорогі друзі!

Дата: 06.01.2017 16:56

Фото без описуСьогодні особливий день для нас, християн, адже Святвечір збере за традиційним Різдвяним столом найрідніших людей, а Вифлеємська зоря, яка зійде над Україною, нагадає нам про найважливішу значимість свята - народження Сина Божого, який прийшов у світ, щоб врятувати людей від гріха.

У ці урочисті дні полинуть молитви до Бога у церквах, у наших з вами домівках. Тож нехай світло радості від народження Ісуса наповнить усіх любов'ю одне до одного, миром, спокоєм, хай зійде з небес благодать на кожну родину нашого чудового краю. І усі разом будемо сподіватися, що Різдво прийде не лише у ці січневі дні, а й на те, що Різдво душі кожного з нас буде з нами завжди, що розквітне наша держава, а Шумська громада стане для кожного її жителя комфортною, з якісним рівнем життя, і що кожен буде дбати про її розвиток своєю наполегливою працею і підтримувати її життєдіяльність.

Ще раз вас зі святом! Будьте здорові, хай вистачає у душі радості, в серці - дзвінкої коляди, а в житті - добра і спокою.

Христос народився! Славімо Його!

Щиро ваш – Володимир ПЛЕТЮК,