Шумська міська рада - об'єднана територіальна громада
Шумський район, Тернопільська область

Для дітей – атракціони і конкурси, для дорослих – виступи місцевих талантів, а для молоді – класна дискотека з відмінним ді-джеєм

 

Шумчани таки вміють після важкої селянської праці гарно відпочити, аби відійти від щоденних клопотів, зануритися у круговерть українських традицій, пригадати давні звичаї та обряди, які свято берегли наші предки.

Час, у який живемо, нелегкий, і дуже важливо переживати такі миті разом – спільно молитися за мир в Україні, спільно долучатися до добрих справ, і спільно шанувати те, що дісталося нам у спадок від наших попередників.

Відзначення свята Івана Купала з виступами фольклорних колективів, дитячими розвагами, цікавою програмою для молоді уже стало доброю традицією – щороку у цей день у парку відпочинку «Соснина» відбувається цікаве, яскраве дійство.

І хоча погода трохи засмутила шумчан цьогоріч, все ж чимало краян прийшло сюди, особливо – з дітками, аби душею доторкнутися найпотаємніших струн людської душі.

Організатор заходу – Шумська міська рада в особі провідного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Фесюк Марії Сергіївни. Цілий день був доволі насиченим.

Для діток працювали атракціони, були конкурси та розваги, для дорослих – виступи місцевих талантів, для молоді – святкова дискотека, яка особливо сподобалася юним шумчанам. 

Завітав до шумчан на свято і міський голова Володимир Плетюк, який щиро адресував усім присутнім свої привітання з нагоди чудового релігійного та народного свята – Івана Купала.« повернутися до списку новин