Дата: 05.07.2016 16:34

05.07.2016 року в с.Биківці комісією Шумської міської ради за участю спеціаліста міської ради Мартинюк Н.А. проведено обстеження земельних ділянок, що знаходяться в прибережній захисній смузі. Порядок встановлення та використання земельних ділянок прибережних захисних смуг визначено ст.ст. 60-62 Земельного Кодексу України, ст.ст. 88-90 Водного Кодексу України. Користувачам даних земельних ділянок роз’яснено,  що  для створення сприятливого режиму водних об'єктів, попередження їх забруднення, засмічення і вичерпання, законодавством передбачено встановлення водоохоронних зон, в межах яких виділяються земельні ділянки під прибережні захисні смуги. У прибережних захисних смугах господарська діяльність обмежена, зокрема забороняється орати, займатися садівництвом та городництвом, забороняється будівництво дач, гаражів, баз відпочинку, будь-яких споруд, крім гідротехнічних та лінійних.