Шумська міська рада - об'єднана територіальна громада
Шумський район, Тернопільська область

20 грудня 2016 року відбувся семінар керівників навчально – виховних закладів Шумської ОТГ

       20 грудня 2016 року відбувся семінар керівників навчально – виховних закладів Шумської ОТГ на тему «Організація контролю за навчально – виховним процесом та вимоги до документування діяльності закладу».

        На семінар була запрошена вчитель початкових класів Шумбарського НВК Мельничук Л. І., яка брала участь у проекті «Збудуємо країну разом». Людмила Іллівна побувала на Сході України в Луганській області ( м. Старобільськ). Своїми враженнями від побаченого, новими ідеями, підходами до навчально – виховного процесу поділилася із колегами.

         Під час семінару обговорювалися питання правильного ведення ділової документації у навчальних закладах. Змістовні та цікаві презентації підготували Попова Л.П. – заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради (про види наказів, технологію їх складання, вимоги до  написання); Бойчук Л.А. – завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради ( про технологію підготовки, проведенння та оформлення педагогічної ради); Шпалярчук А.А. – юрист відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради ( про  оформлення ділових документів).

 « повернутися до списку новин