«Сьогодні день сльози, вона у небо йде»

Дата: 21.02.2018 16:32

До Дня Героїв Небесної Сотні  20 лютого 2018 року на площі Героїв Майдану м.Шумськ відбувся мітинг-реквієм «Сьогодні день сльози, вона у небо йде».

День пам’яті… Вшановуємо  Героїв Небесної Сотні, та усіх українських вояків, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі.

Проникливо та чуттєво виконували тематичні композиції талановиті учасники заходу, що не могло не торкнутися  душі кожного присутнього.

Світлу пам’ять героїв вшановано хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знака героям.