Шумський район, Тернопільська область

Проведені загальні збори працівників Шумської міської ради.

З привітанням Нового 2017 року та Різдва Христового до всіх присутніх звернувся міський голова Володимир Плетюк.

У своєму виступі міський голова провів короткий аналіз виконання плану соціально-економічного розвитку міської ради у 2016 році.

Цього року наша громада відзначилася значним зростанням і активністю.

Отож, плани на поточний 2017 рік не зменшуються у порівняні із попереднім роком.

Тому необхідна максимальна мобілізація всіх підрозділів і працівників міської ради.

Попереду у всіх нас велика, копітка, насичена робота. Тож будьмо мудрими, сильними, терплячими, будьмо українцями, для яких небайдужа доля власної держави, громади, родини.

Нехай Бог допомагає усім нам у нелегкій щоденній роботі , показником якої має стати якісний та комфортний рівень життя у нашій Шумській громаді.