23 ГРУДНЯ О 9:00 В ПРИМІЩЕННІ ЗАЛУ ЗАСІДАНЬ РАЙОННОЇ РАДИ ВІДБУДЕТЬСЯ 15 СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 21.12.2016 16:15

Фото без описуПорядок денний

2.Про внесення змін до міського бюджету.

3.Про передачу та прийняття міжбюджетних трансфертів по галузях соціально-культурної сфери на 2017 рік.

4.Про міський бюджет на 2017 рік.

5.Про затвердження проекту Програми соціально-економічного розвитку Шумської міської ради (ОТГ) на 2017 рік.

6.Про затвердження проекту рішення міської ради «Про затвердження Програми соціального захисту населення Шумської міської ради (ОТГ) на 2017 рік»

7.Про затвердження проекту рішення міської ради «Про затвердження Програми культурно-мистецькі заходи Шумської міської ради (ОТГ) на 2017 рік.»

8.Про затвердження проекту рішення міської ради «Про затвердження Програми підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Шумському районі на 2017-2019 роки.»

9.Про затвердження програми сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян на території Шумської міської ради на 2017 рік.

10.Про впорядкування штатного розпису Шумської міської ради про встановлення доплат на 2017 рік.

11.Про затвердження структури та штатного розпису виконавчого апарату Шумської міської ради.

12.Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв.

13.Про надання погодження на включення в перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права на які можуть бути продані на земельних торгах.

14.Різне.