Звіт міського голови по селах громади

Дата: 08.11.2016 16:11

08.11.2016 року були проведені збори громад у селах Потуторів та Биківці. Міський голова В. Є. Плетюк детально розповів, що було виконано в даних населених пунктах за 10 місяців поточного року.  А саме, за згаданий період  облаштовано дитячий майданчик (с. Потуторів), встановлено вуличне освітлення, проведено поточний ремонт по одній вулиці в кожному селі, надано матеріальну допомогу учасникам АТО, та соціальну допомогу малозабезпеченим жителям,  здійснено огородження кладовища (с. Потуторів).

Особлива увага наголошувалась на спільній праці, на взаєморозумінні між членами громади та місцевою владою. Тільки за таких умов можуть бути вирішенні практично будь-які питання.

Також обговорювались плани місцевих громад на наступний 2017 рік. Односельчанам було запропоновано бути більш активними при наданні пропозицій для складання плану на наступний рік, адже усі проблеми потрібно вирішувати разом.

Про проблеми освітян та їх вирішення доповідала заступник начальника відділу освіти міської ради Л. П. Попова.

На завершення розглядались різні питання, які найбільше турбували людей.