Шумська міська рада - об'єднана територіальна громада
Шумський район, Тернопільська область

До уваги громадян

Нестабільна, непрогнозована погода останніх років призвела до значного зростання кількості аномальних високих температур, зливних дощів, граду незвично великого розміру. Природна стихія наносить значних збитків громадянам, руйнує їхнє майно, підтоплює посіви, виникають пожежі у результаті потрапляння блискавки.

Зрозуміло, що незначні статки більшості наших співгромадян не дають можливості справитися з наслідками стихій самостійно. В зв’язку з цим суттєво суттєво збільшилися звернення громадян щодо надання матеріальної допомоги на ліквідацію наслідків стихійного лиха. Усі звернення розглядаються відповідно до вимог закону України “Про звернення громадян”. Поряд з цим, можливості міського бюджету доволі обмежені, що не дає можливості повноцінно допомогти постраждалим від примх природи наших землякам.

Враховуючи викладене, просимо усіх жителів більш відповідально ставитися до власного майна і звернути увагу на такий вид захисту, як страхування, що є практикою переважної більшості країн світу.

Міська рада« повернутися до списку новин