Шумська міська рада - об'єднана територіальна громада
Шумський район, Тернопільська область

Активне проведення робіт щодо реалізації проектів

 

В поточному році Шумською міською радою активно проводиться робота щодо реалізації проектів впровадження зовнішнього вуличного електроосвітлення в населених пунктах громади.

Зокрема останніми днями введено в експлуатацію вуличне освітлення в с. Ходаки. Встановлено 8 енергоефективних світильників, диференційований облік електроенергії.

Роботи виконувалися Шумським РЕМом на договірних засадах з Шумської міської радою.

Робота у даному напрямку продовжується. До завершення поточного року планується впровадити подібний проект у селі Літовище.

Аномальні снігопади 12-13 листопада на території нашого району стали справжнім випробуванням для збереження у робочому стані  систем життєзабезпечення усіх сфер життєдіяльності.

Технічні можливості філії «Шумський райавтодор» дозволяли проводити розчищення в першу чергу автомобільних магістралей державного та обласного значення в зв’язку з тим, що практично, за період доби випала півторамісячна кількість опадів.

Для забезпечення доїзду до населених пунктів, розчищення внутрішньо сільських доріг та вулиць м. Шумськ було залучено значні сили юридичних та фізичних  осіб, які мають у користуванні відповідні снігоочисну техніку.

Зокрема в період  14-19 листопада до розчищення автодоріг на території громади активно долучилися філія «Шумський райавтодор», КП «Шумськкомунсервіс», Шумське УЕГГ, ФГ «Агрофарм», ПП «Шумськ Хліб», ФГ»Беріжок», ФГ «Івашенюків»; приватні особи: Шмирук Р.І.(с. Кордишів), Грицаюк Л.І.(с. Обич), Муляр С.М.(с. Рохманів), Слив’юк В.В.(с. Угорськ).

Міська рада щиро вдячна від жителів усієї громади керівникам вказаних підприємств, фізичним особам переліченим вище,безпосередньо трактористам, бульдозеристам за проведену не просту роботу у максимально можливі короткі терміни. Усі роботи виконувалися на договірних засадах з міською радою, видатки компенсуються за рахунок міського бюджету.

Значна робота проведена і Шумським РЕМ по відновленню електропостачання знеструмлених внаслідок екстремальної негоди населених пунктів.

В подальшому при виникненні подібних ситуацій, просимо усіх жителів населених пунктів повідомляти про проблеми в роботі систем життєзабезпечення через виконуючих обов’язки старост.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            « повернутися до списку новин