Спільний вклад у розвиток громади

Дата: 13.07.2018 11:24

Фото без описуДля жителів с. Рохманів та с. Залужжя допомога для покращення інфраструктури надійшла від Агрохолдингу «Мрія». Наприкінці 2017 року Благодійний фонд «Батьківський край» замовив на суму 10 тисяч гривень ігровий комплекс «Котигорошко» та пісочницю, як подарунок для маленьких жителів с. Рохманів. Також на таку ж суму замовив матеріали на облаштування 2 автобусних зупинок для с. Залужжя.

Завжди приємно, що жителі громади пропонують заздалегідь свою допомогу та ідеї. Це стосується активних жителів с. Залужжя, які об’єднали зусилля  для встановлення автобусних зупинок.

Окрема подяка жителям с. Рохманів, які встановлювали ігрові елементи на дитячому майданчику та 3 лавочки.   Майданчик, який побудований спільними зусиллями Агрохолдингу «Мрія», міської ради та активних жителів, викликає почуття гордості не тільки в односельчан, а й у дітей.

Хочеться виразити щирі слова вдячності всім людям, які не байдужі до долі нашої громади та вносять посильний внесок у покращення благоустрою. Тим, хто бережно ставиться до навколишнього середовища, з усвідомленням того, що порядок у селі, залежить особисто від кожного з нас.
Фото без описуСьогоднішній приклад засвідчив, що зробити добру справу можна лише за умови об’єднання наших зусиль.