Зустріч з польськими друзями.

Дата: 18.05.2018 11:10

З 16 травня на Шумщині перебуває делегація друзів з м. Отвоцьк, Польща. У цьому місті минулого року діти – вихованці Шумської школи мистецтв перемогли на фестивалі духовної і патріотичної пісні. В рамках домовленостей про співпрацю у культурній сфері відбувається обмін делегаціями між містами. Польських друзів зустріли міський голова Володимир Плетюк і директор Школи мистецтв Камишацька Тамара, секретар міської ради Людмила Павленко, а також колективи міської ради та школи мистецтв.

В рамках перебування на Шумщині готуються матеріали, для подальшої співпраці між містами на офіційному рівні.

У червні цього року понад 40 дітей із Шумської школи мистецтв побувають у Польщі, де протягом трьох днів представлять концертну програму.