Перші спроби майбутніх підприємців

Дата: 14.05.2018 16:48

Фото без описуФото без опису

Впродовж багатьох років у ліцеї вивчається курс «Ділова активність», який дає знання про основи виробництва, розвиває у молоді навики адаптовуватися до гнучких умов ринку праці, формує вміння самостійно організовувати підприємства. Завершується вивчення курсу розробкою та захистом бізнес-планів, який цьогоріч відбувся 11 травня.  На захід були запрошені голова Шумської міської ради, представники відділу освіти, культури молоді та спорту Шумської міської ради, Шумської районної адміністрації, банку Райффайзен Банк Аваль, районного центру зайнятості, підприємці. Учні 10-х класів представили на розгляд журі десять бізнес-планів, кожен з яких вирізнявся оригінальністю, креативністю та унікальністю. Члени журі висловили доречні зауваження, пропозиції і поради юним підприємцям-експериментаторам. Переможців конкурсу-захисту було нагороджено цінними призами. Голова Шумської міської ради Плетюк В.Є. висловив свою надію на те, що отриманий ліцеїстами досвід проектування діяльності малих підприємств зможе реалізуватися ними у майбутньому та сприятиме економічному розвитку і розквіту рідного краю.

Досвід вивчення курсу «Ділова активність» свідчить, що він забезпечує розвиток в учнів необхідних ділових якостей, формування адекватної самооцінки та навичок підприємливої діяльності.

Фото без описуФото без опису