14 травня 2018 року на прийом до міського голови Володимира Плетюка завітали представники та очільники релігійних організацій громади.

Дата: 14.05.2018 16:42

Приводом для візиту священнослужителів до міської ради стало занепокоєння, щодо прийняття вищими органами державної влади  законопроектів, які на  їхню думку  порушують принципи захисту традиційних сімейних цінностей та інституту сім’ї. В ході зустрічі присутні мали можливість обговорити питання щодо діяльності релігійних організацій на території громади та висловити свої побажання та пропозиції. Крім того обговорювали формат звернення до державних інституцій, щодо піднятих проблемних питань.

За ініціативи міського голови спільні зустрічі з представниками всіх релігійних конфесій мають стати традиційними для громади і відбуватися не рідше як раз у місяць. Релігійні діячі як і керівництво громади вже напрацьовують питання, які обговорюватимуть на наступній зустрічі.