Шумський район, Тернопільська область

Продовжуються зустрічі в селах громади.

У п’ятницю міський голова побував у селах Кутянка і Андрушівка. На цих зустрічах обговорювалися питання  майбутнього розвитку сіл. Найбільшою проблемою для жителів є  катастрофічний стан дороги Андрушівка – Стіжок, яка згідно з реформуванням  дорожньої галузі належить до відання облдержадміністрації. Міською радою підготовлено весь перелік документів для включення її до фінансування з Державного дорожнього фонду. Хоч офіційної інформації ще не має, але ця дорога має бути включена у  фінансування у цьому і наступні роки.

Щодо інших питань, то найближчим часом планується  розпочати ремонт водопроводу в с. Руська Гута. Практичні роботи розпочнуться вже з понеділка.

Великої вдячності заслуговує робота шкільного колективу у с. Кутянка і особливо її директор Даценко Л.О.. Цього року за кошти інфраструктурної субвенції плануються заходи з енергоефективності в школі. Крім того учні виявили бажання прийняти участь у фестивалі «Дитятко», яким опікується Рада Європи. Міський голова Плетюк В.Є. подякував учням  і педагогам за їх роботу і ініціативу,  пообіцявши сприяння у всіх починаннях.