Відбулося завершальне засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Шумської громади

Дата: 26.04.2018 15:57

26 квітня 2018 року в актовому залі Центру позашкільної роботи відбулось 5 завершальне засідання робочої групи з розробки «Стратегії розвитку Шумської ОТГ на 2018-2025 рр., яку провели експерти Програми DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» Ігор Каспрук та Джегош Дзіарскі. Якщо ще декілька років тому мало хто думав про розроблення стратегії у невеличких містечках, то завдяки децентралізації, збільшенню місцевих бюджетів та передачі реальних повноважень на місця, зараз це є не просто даниною моді, але й необхідною передумовою успішного розвитку громади. Найважливішим є те, що члени робочої групи, міський голова розуміють важливість даного документу, що має сприяти успішній реалізації стратегії. Важливим моментом є те, що в стратегії міститься перелік конкретних проектів, які хочуть реалізувати в громаді в найближчі роки. Стратегія розвитку підготовлена членами Робочої групи з розробки стратегії розвитку ОТГ за участі широкого кола представників громади, шляхом обговорень. Після проведеного з 30 березня – по 25 квітня 2018 року громадського обговорення допрацьований стратегічний план має бути подано на розгляд голові та раді ОТГ для прийняття в якості політики громади.