Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради інформує:

Дата: 23.04.2018 10:24

Фото без опису20  квітня 2018 року на базі відділення у справах дітей та сім’ї комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» проведено  круглий стіл з головним спеціалістом служби у справах дітей Шумської райдержадміністрації Ковальчук І.І. щодо взаємодії з суб’єктами соціальної роботи та першочергових заходів щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Загалом увага зосереджувалась на методичних  рекомендаціях щодо діяльності об’єднаних територіальних громад у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей, затверджених Міністерством соціальної політики України від 21.06.2017 року №1030.