Реконструкція парку "Соснина" продовжиться

Дата: 17.04.2018 16:14

Фото без опису   Міський голова Володимир Плетюк зустрівся з виконавцями робіт та проектантами, разом оглянули територію парку відпочинку «Соснина».

Восени минулого року тут розпочали роботи по реконструкції озера. Як зазначають спеціалісти, воно було в аварійному стані і потребувало негайних робіт. Водойму спустили, почистили дно, укріпили дамбу, облаштовуютьпляжі. На даний момент озеро заповнене водою, але залишається ще чималий обсяг робіт, які не встигли зробити минулоріч через погодні умови. Тому з настанням тепла роботи тут продовжать, адже у планах ще – домурувати укріплюючу стінку, заасфальтувати дорогу від містка до початку «Соснини», викласти бруківкою доріжку та ще ряд робіт по благоустрою, які виконуватимуть поступово.